Rok założenia 2007

Salon Aparatów Słuchowych
w Bielsku-Białej, Śląsk

  33 810 56 07

 

ul. T. Rejtana 3, 43-300 Bielsko-Biała
(wejście od ul. Michałowicza 2)

BEZPIECZNY PACJENT 2020 

BEZPIECZNY PACJENT  2019

        BEZPIECZNY PACJENT 2018


NOWOŚCI w aparatach słuchowych


 

NOWOŚĆ! Aparat słuchowy OpenSound Navigator
2020-01-29


Aparat słuchowy OpenSound Navigator


Pierwszy na świecie aparat słuchowy, który zapewni Ci idealne słyszenie w hałasie 
i łączność przez Internet z dużą liczbą urządzeń z których korzystasz na co dzień.

 


Rozumienie mowy w otoczeniu, w którym występuje wiele dźwięków, to duże wyzwanie i poważne obciążenie dla mózgu. Aby użytkownicy czuli się swobodnie i łatwiej odnajdowali się w środowisku akustycznym, OpenSound Navigator równoważy natężenie otaczających dźwięków, tak by dźwięk, na którym użytkownik chce się skupić, był wyraźny, a pozostałe były słyszalne, ale nie przeszkadzały.

Tradycyjne aparaty słuchowe koncentrują się na głosie jednej osoby, eliminując pozostałe. Oticon Opn jest tak szybki, że redukuje hałas wokół Ciebie jednocześnie umożliwiając Ci słyszenie rozmówców. To możliwe dzięki wyjątkowo szybkiemu przetwarzaniu 50 razy szybszy niż poprzednia generacja*.

 

Skanuje otoczenie ponad 100 razy na sekundę, aby odróżniać mowę od hałasu. Pomaga współpracować aparatom słuchowym, aby ułatwić rozpoznanie, skąd dochodzi dźwięk. Wszystko po to, aby Twój mózg mógł nadawać znaczenie dźwiękom przy mniejszym wysiłku. I abyś cieszył się pełniejszym, bardziej naturalnym otoczeniem dźwiękowym. OpenSound Navigator tłumi hałasy otoczenia niezwykle szybko i skutecznie – zarówno dochodzące z tego samego kierunku co mowa, jak i wszystkie inne hałasy 3600 wokół. Oticon OpnTM, stworzony na nowej przełomowej platformie VeloxTM, przetwarzającej dźwięki 50 razy szybciej niż rozwiązanie poprzedniej generacji to prawdziwa zmiana paradygmatu w protetyce słuchu. Tradycyjne aparaty słuchowe skupiały się na jednym źródle dźwięku wytłumiając pozostałe, natomiast Oticon OpnTM tworzą pełną, perfekcyjnie zrównoważoną przestrzeń akustyczną.

                  

 

Pierwszy aparat słuchowy, który łączy się przez  Internet

 

Oticon Opn łączy się bezpośrednio z Twoim urządzeniem iPhone, zamieniając aparaty słuchowe w wysokiej klasy zestaw słuchawkowy. Aparaty Oticon Opn mogą łączyć się bezprzewodowo z urządzeniami, których używamy na co dzień – radiem, telewizorem, laptopem i wieloma innymi urządzeniami bez potrzeby stosowania Streamera.

Dzięki wyjątkowemu rozwiązaniu Oticon Opn może łączyć się przez If This Then That z siecią internetową. Dzięki temu aparaty słuchowe mogą na przykład powiadamiać o otrzymaniu wiadomości e-mail, włączyć i wyłączyć system alarmowy lub informować kiedy ktoś dzwoni do drzwi.

 

 

 

Więcej informacji » TUTAJ