Rok założenia 2007

Salon Aparatów Słuchowych
w Bielsku-Białej, Śląsk

  33 810 56 07

 

ul. T. Rejtana 3, 43-300 Bielsko-Biała
(wejście od ul. Michałowicza 2)

  

BEZPIECZNY PACJENT  2019

        BEZPIECZNY PACJENT 2018


Aparatry słuchowe firmy Oticon


 

 

  • Firma Oticon jest obecnie wśród trzech największych dostawców aparatów słuchowych. Istnieje od 1904 r. na rynku światowym. Specjalizują się cyfrowymi aparatami nowoczesnej generacji i bardzo wysokiej jakości.
     
  • Aparaty słuchowe firmy Oticon dają ludziom możliwość aktywnego uczestniczenia w życiu, rozwiązania, które służą osobom w każdym wieku i umożliwiają prowadzenie dowolnego stylu życia. W ten sposób dają ludziom możliwość korzystania z życia w pełni.
     
  • Dawanie ludziom możliwości oznacza, umożliwianie im odgrywanie aktywnej roli w kontaktach społecznych. Oznacza koncentrowanie się na życiu – nie na życiu z ubytkiem słuchu. I ostatecznie, oznacza, dotarcie do punktu, w którym noszenie aparatu słuchowego jest tak normalne, jak noszenie okularów do czytania gazety lub zakładanie kurtki, gdy pada deszcz.
     

Niewielkie i dyskretne aparaty słuchowe NERA PRO - producent firma Oticon
 

 

 

Aparat NERA PRO -  jest naszym najlepszym aparatem słuchowym z segmentu produktów zaawansowanych. Rozwiązania audiologiczne zastosowane w aparatach, Nera pozwalają użytkownikom lepiej słyszeć w różnych sytuacjach, a także umożliwiają dostosowanie do indywidualnych preferencji potrzeb każdego pacjenta. Aparat zawiera wiele zabezpieczeń ,chroniących przed przedostaniem się pyłu do wnętrza aparatu, oraz hydrofobową nanopowłoke odpychającą wodę i wilgoć.  

 


 

Aparaty słuchowe INTIGA, ALTA, RIA i INO PRO firmy Oticon - dyskretnym rozwiązaniem problemów ze słuchem

 

 

Aparat słuchowy INTIGA został stworzony , aby zaspokoić wymagania użytkowników z ubytkiem słuchu od lekkiego do umiarkowanego, którzy szukają dyskretnych rozwiązań, zapewniając przy tym natychmiastową akceptację i natychmiastową korzyść w ciszy i w hałasie. Intiga kryje się dyskretnie w Twoim uchu.

Możesz prowadzić aktywne życie, nie pokazując światu, że nosisz aparaty. Nie ma przełączników programów, przycisków do regulacji automatycznie adaptuje się do zmieniających się dźwięków i miejsc.

 


ALTA to aparaty słuchowe na nowej platformie Inium, są najbardziej wydajnym aparatem słuchowym Oticon wykorzystującym rozwiązania techniczne. Alta zapewniają użytkownikom wyjątkową jakość działania w różnych sytuacjach i umożliwiają dostosowanie do indywidualnych preferencji i potrzeb każdego klienta. Rodzina Alta jest dostępna w szerokiej gamie modeli aparatów od niewidocznych - wewnątrzusznych po różnorodne modele zauszne, od lekkiego poprzez umiarkowany aż do głębokich ubytków słuchu.

 


 

RIA - aparaty słuchowe na nowej platformie Inium są najlepszymi aparatami słuchowymi z segmentu wydajnego. Rozwiązania audiologiczne zastosowane w Ria pozwalają użytkownikowi lepiej słyszeć w różnych sytuacjach, dostosowane do preferencji i potrzeb każdego pacjenta. Posiadają one automatyczny system dostosowania charakterystyki częstotliwości indywidualnie do pacjenta w zakresie komfortu wsparcia i jakości dźwięku. Świetnym rozwiązaniem w aparatach RIA jest obuuszny system synchronizacji. Aparaty Ria są przeznaczone dla użytkowników z ubytkiem słuchu lekkim, umiarkowanym oraz głębokim.

 


 

INO PRO - to rodzina aparatów słuchowych z segmentu wydajnego, odpowiednich dla ubytków słuchu od lekkiego do znacznych. Dzięki Ino możesz poznać korzyści niektórych najnowszych zaawansowanych rozwiązań: szybkie i dokładne przetwarzanie dźwięku, platforma Rise 2, a wszystko to w szerokiej gamie dyskretnych, atrakcyjnych modeli.