Salon Aparatów Słuchowych


  33 810 56 07

 

ul. T. Rejtana 3, Bielsko-Biała
(wejście od ul. Michałowicza 2)

 

 

BEZPIECZNY PACJENT 2020, 2019, 2018

 

    

 


Opinie naszych Pacjentów


 

 

Wywiad z naszym pacjentem - Zenonem Bromirskim.     


Od ilu lat jest Pan naszym klientem ?
                                                    
Od 2010 roku.

Jaki Pan nosi aparat słuchowy ?

Jest to aparat firmy Oticon zauszny, z cieniutką żyłeczką do ucha.

Jak się Pana życie zmieniło, odkąd zaczął Pan użytkować aparat ?

Po wielu poszukiwaniach,,, bo odwiedziłem kilka firm na terenie Bielska, pozostałem jednak w państwa firmie, bo wydawało mi się najkorzystniejszą ofertą na rynku... pod każdą płaszczyzną, zarówno wysoka jakość aparatów słuchowych jak i korzystna cena i się nie myliłem zresztą...

Jestem bardzo aktywnym człowiekiem uczęszczam na różne zajęcia jak Np. języka włoskiego, angielskiego, zajęcia terapeutyczne, uprawiam różne sporty: jeżdżę na rowerze, pływam, jeżdżę na Snowboardzie, mam własną działkę  i w niczym mi aparat nie przeszkadza, wręcz odwrotnie nie mógłbym bez aparatu być tak aktywnym jak teraz... słyszę każdy szelest, śpiew ptaków gdzie wcześniej tego nie słyszałem.

Mam możliwości 4 programów do wyboru, wiec mogę sobie zmieniać i dostosowywać do danej sytuacji, nie mógłbym na pewno uczęszczać na języki obce bez aparatu, bo nie rozumiałbym mowy nauczyciela ani uczestników, aparat daje mi tą możliwość, że bez obaw mogę żyć aktywnie i rozumieć każdego nawet na moich zajęciach na które uczęszczam, uprawiając sporty jeżdżąc na rowerze z aparatem czuje się bezpiecznie bo słyszę każdy samochód i to co dzieje się na ulicy.


Jakiej rady udzieliłby Pan osobą, które są przed wyborem aparatu słuchowego ?

Jedną z najważniejszych rzeczy, jest na pewno to, że nie można za długo zwlekać z dopasowaniem aparatu, im dłużej to odciągamy, tym dłużej się męczymy. Jeżeli tylko mamy takie możliwości powinniśmy dopasować aparat jak najszybciej.

Ważna dla mnie była możliwość dopasowania wkładki i aparatu tak, abym wygodnie i
 komfortowo się czuł, aby nic mnie nie bolało ani nie uwierało... trzeba wyczuć ten moment, kiedy dobrze słyszymy, a kiedy niestety coś się zaczyna dziać... siedząc, oglądając ze znajomymi film większość się śmieje a ja nawet nie wiem z jakiego powodu, bo niedosłyszę. Zupełnie inaczej jest gdy mam aparat słuchowy jestem wtedy pewny, że nic mnie nie ominie i mogę czynnie uczestniczyć w rozmowach.


Czy jest Pan zadowolony z naszych usług, co jest pozytywną stroną naszego punktu ?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, na pewno cenie Państwa za sympatyczną obsługę, moje oczekiwania są spełniane za każdym razem, jeśli chodzi o aparat słuchowy, zawsze jestem informowany, że mogę odebrać aparat, czy przyjść po produkt, który zamówiłem. Panie, które obsługują są na pewno też bardzo zaangażowane w tym co robią, spokojnie mogę się umówić na datę i godzinę, i zawsze jestem przyjęty, nawet wtedy, jak nie spodziewanie zadzwonię i powiem, że będę za 20 min...


Co jeszcze mogę dodać, to, że żadna firma nie doradziła mi konkretnie, że potrzebuje taki i taki model aparatu, oraz też wole zagraniczne aparaty od polskich. W związku z powyższym bardzo polecam Państwa firmę przyszłym użytkownikom aparatów słuchowych.

 

Serdecznie dziękujemy za wywiad