Salon Aparatów Słuchowych


  33 810 56 07

 

ul. T. Rejtana 3, Bielsko-Biała
(wejście od ul. Michałowicza 2)

 

 

BEZPIECZNY PACJENT 2020, 2019, 2018

 

    

 


 

 

 

Firma Oticon jest obecnie wśród trzech największych dostawców aparatów słuchowych. Istnieje od 1904 r. na rynku światowym. Specjalizują się cyfrowymi aparatami nowoczesnej generacji i bardzo wysokiej jakości.


Niewielkie i dyskretne aparaty słuchowe OPN - producent firma Oticon
 

 

 

 

Aparat słuchowy OPN jest obecnie najlepszym aparatem dostępnym na rynku. Aparat słuchowy ten oparty jest na platformie OpenSound Navigator, która pozwala na lepsze zrozumienie mowy przy mniejszym wysiłku użytkownika aparatu w głośnym otoczeniu. Według najnowszych badań Opn poprawia zrozumienie mowy w miejscach publicznych takich jak np. restauracja z 20% do 75%. Ma bardzo naturalną w odbiorze mowę własną, jak i drugiej osoby, posiada szybką adaptację aparatu z otoczeniem oraz zakres słyszenia 360°. Aparaty OPN  dostępne są również  w wersji z ładowarką.

 


 

Aparaty słuchowe SIYA firmy Oticon - dyskretnym rozwiązaniem problemów ze słuchem

 

 

Aparat słuchowy SIYA  został stworzony na ultraszybkiej platformie Velox, która pozwala na wysoką jakość dźwięku i niezwykle szybką wielopasmową adaptacyjną kierunkowość. Przetwarza dźwięk 50 razy szybciej niż dotychczasowe rozwiązania z segmentu wydajnego. Dodatkowo posiada super szybkie funkcje redukcji hałasu, wówczas odbieranie dźwięków jest bardzo naturalne i bogate w szczegóły. Aparaty SIYA dostępne są również  w wersji z ładowarką.